Главное меню

Главная Полезные статьи 2016 Техніка безпеки при роботі на міні-тракторі

Техніка безпеки при роботі на міні-тракторі

Крок перший - ознайомлення.

Перед початком експлуатації необхідно переконатися в тому, що всі деталі комплектації є в наявності, і якщо все в порядку, можна переходити до вивчення інструкції з експлуатації міні трактора. Минитрактор купить в Киеве можно на этом на сайте. Таким чином, можна дізнатися про можливості, які відкриває використання даної техніки, і про всі особливості її роботи. Вивчення інструкції допоможе уникнути небажаних поломок техніки, які трапляються в 90% випадків у тих садівників, які вважають за краще знехтувати цим правилом.

В інструкції до пристрою описані всі можливі поломки і пошкодження, причини їх появи та способи усунення. Тому важливо заздалегідь ознайомитися з роботою міні трактора - так можна гарантувати його довгу службу.

Крок другий - запуск

Перш ніж приступити до роботи, необхідно підготувати агрегат. Щоб не займатися цим самостійно, можна звернутися за допомогою до майстрів, які здійснюють дану операцію в момент продажу. Кваліфікований майстер заздалегідь перевірить працездатність міні трактора, після чого залишиться тільки встановити рульове колесо. Заправляти машину слід маслом, рекомендованим виробником, і бензином, октанове число якого - не нижче 92.

Необхідно запам'ятати прості правила:

- Не можна змішувати масло і бензин;

- Залите паливо не повинно стикатися з крайкою заправного отвору;

- Не можна курити під час заправки агрегату;

- Зберігати паливо потрібно в спеціально призначених для цього каністрах.

Щоб уникнути виникнення пожежі не можна заводити мотор там, де проводиться заправка. Агрегат слід перевезти на відкриту місцевість після того, як важіль управління буде переведений в нейтральну позицію, а ріжучий блок піднятий.

Ось тепер настав час заводити двигун. Для цього достатньо натиснути блокуючу кнопку, встановити ключ запалювання і повернути його. Як тільки двигун буде включений, ключ повинен бути повернутий в початкове положення. Якщо все виконано, двигун повинен виробляти рівний звук.

Перед початком роботи потрібно пристебнутися і переконатися, що на шляху міні трактора немає садового інвентарю, великих гілок і каменів. Зрозуміло що, не можна допускати дітей до агрегату.

Що ще слід пам'ятати:

- Всі роботи на міні тракторі краще проводити в денні години, коли освітлення досить добре;

- Працювати на високій швидкості не рекомендується, щоб уникнути заметів. Тим більше якщо міні трактор оснащений додатковим обладнанням або причепом;

- Потрібно проявляти максимальну пильність і стежити, щоб на оброблюваної площі не було людей;

- На поворотах рекомендується зменшувати швидкість;

- Важливо пам'ятати про те, наскільки серйозну небезпеку криє в собі робота на похилій поверхні. Працюючи на схилах потрібно гальмувати дуже плавно, обережно натискати педаль зчеплення;

- Під час роботи на міні тракторі дуже важливо пильнувати і координувати свої дії, тому не слід продовжувати роботу, якщо відчувається втома;

- Виходити з машини слід тільки після того, як машина буде зупинена і натиснута кнопка блокування, що виконує функцію ручника;

- Агрегат потребує регулярного чищення після роботи. Ріжучим деталей слід приділяти особливу увагу.

Питання екіпіровки

Робота на міні тракторі передбачає шум, пил, що летять на всі боки камені і гілки. Тому необхідно подбати про власну безпеку.

По-перше потрібні навушники. Організації, зайняті випуском і реалізацією садового обладнання, також виробляють необхідні для роботи предмети екіпіровки.

Захистити очі можна, надівши спеціальну маску з полікарбонату, або окуляри. Існує кілька різновидів лінз. При недоліку освітлення необхідно надягати окуляри з жовтими лінзами, для роботи при занадто яскравому освітленні випускають окуляри з тонованими лінзами. Для людей зі слабким зором, що носять коригувальні окуляри, існують маски із спеціальним покриттям, яке не дає лінзам запотіти.

Якщо при роботі з агрегатом руки зісковзують з керма, можна вирішити цю проблему, скориставшись водовідштовхувальними рукавичками з посиленими вставками.

Взуття має бути зручним. При виборі черевик для роботи, слід переконатися, що вони досить щільно сидять на нозі. Краще, якщо підошва взуття буде рифленою.

Перевагу краще віддати штанам, замість шортів, навіть в спеку

Якщо підійти до організації процесу досить серйозно, врахувати всі рекомендації по техніці безпеки, екіпіровці, слідувати інструкції, то можна значно полегшити собі садові роботи.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации:
 
 

Реклама